Witamy w Colinsson

Z dumą łączymy polski i międzynarodowy biznes
aby rozwijać umiejętności komunikacyjne i poprawiać wydajność

O Colinsson

Andrew Malson

Doświadczony i zaangażowany menedżer wykonawczy, znany z inicjowania zmian i dostarczania znaczących ulepszeń w zakresie wyników biznesowych. W ponad 30-letniej karierze w World Class Manufacturers Andrew był odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie systemów biznesowych we wszystkich funkcjach i od 2007 roku ma siedzibę głównie w Polsce.

O Colinsson

Andrew Malson

Doświadczony i zaangażowany menedżer wykonawczy, znany z inicjowania zmian i dostarczania znaczących ulepszeń w zakresie wyników biznesowych. W ponad 30-letniej karierze w World Class Manufacturers Andrew był odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie systemów biznesowych we wszystkich funkcjach i od 2007 roku ma siedzibę głównie w Polsce.

Oferta

Ponieważ w Europie Środkowo-Wschodniej otwiera się coraz więcej możliwości biznesowych, zarówno polskie, jak i międzynarodowe przedsiębiorstwa wykorzystują dostępne im możliwości. Colinsson posiada doświadczenie i wiedzę, które pomagają komunikować się swoim pracownikom w języku angielskim, a także pracują nad rozwojem menedżerów na wszystkich poziomach zaawansowania poprzez coaching i mentoring.

Każda firma ma swoje własne potrzeby, jeśli chodzi o komunikację w języku angielskim – Colinsson’s English for Business oferuje elastyczne podejście do tego, jak ludzie w Twojej firmie uczą się języka, a każdy kurs jest prowadzony przez native speakera z certyfikatem CELTA. W końcu kto lepiej od Ciebie wie, jakich zajęć potrzebują Twoi współpracownicy: codziennych rozmów, umiejętności prezentacji w języku angielskim, a może specjalistycznego słownictwa dla zaawansowanych? Pracujemy we wszystkich sektorach biznesu i we wszystkich działach, nasi trenerzy posiadają duże doświadczenie biznesowe i wiedzę. Możemy również pomóc pracownikom w prezentacjach i przygotować się do negocjacji w języku angielskim. Angielski dla biznesu to oferta dopasowana do Twoich potrzeb.

Coaching nie jest środkiem do celu w sposób, w jaki moglibyśmy rozważyć szkolenie. Coaching to ciągły proces, który zapewnia osobie narzędzia i metodologię do identyfikowania celów, które w taki czy inny sposób poprawią jej obecny stan. Cykl coachingowy zapewnia ciągłość rozwoju i uczenia się. Coaching jest powszechnie uznawany za drogę do stania się organizacją o wysokiej wydajności (Forbes, Harvard Business Review). Aby dowiedzieć się, jak certyfikowane sesje coachingowe mogą poprawić wyniki Twojej organizacji, skontaktuj się z Colinssonem już dziś. Wszystkie interwencje coachingowe i mentoringowe prowadzone są zgodnie z Global Code of Ethics for Coaches, Mentors and Supervisors. 

Mentoring w dzisiejszym świecie biznesu czerpie z mitologii greckiej. Mentor wkracza w rolę eksperta, przewodnika, adwokata i wizjonera – pomagając podopiecznemu w osiąganiu celów i poprawie wyników. W Colinsson mamy wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu, produkcji i operacjach, a także doświadczenie w mentoringu w MŚP i międzynarodowych korporacjach.

  • 71% firm z listy Fortune 500 prowadzi programy mentorskie
  • 97% osób z mentorem twierdzi, że są wartościowe
  • Według Forbesa tylko 37% profesjonalistów ma mentora
  • 89% osób, które otrzymały mentoring, przejdzie również do mentoringu innych
  • 25% pracowników, którzy zapisali się na program mentorski, zmieniło poziom wynagrodzenia, w porównaniu do tylko 5% pracowników, którzy nie uczestniczyli w programie
  • Podopieczni są awansowani pięć razy częściej niż ci, którzy nie uczestniczą w programie mentorskim
  • Wskaźniki retencji były wyższe zarówno dla podopiecznych (o 22%) jak i mentorów (o 20% więcej) niż w przypadku pracowników, którzy nie uczestniczyli w programie mentoringu
Aby dowiedzieć się, jak certyfikowane sesje mentoringowe mogą poprawić wyniki Twojej organizacji, skontaktuj się z Colinssonem już dziś.
Wszystkie interwencje coachingowe i mentoringowe są prowadzone zgodnie z Global Code of Ethics for Coaches, Mentors and Supervisors.
30+

lat doświadczenia w zarządzaniu i produkcji

Lean Six Sigma

praktyk w całej Europie, Bliskim Wschodzie i Ameryce Północnej

Subject matter expert

felietonista czasopism afrykańskich i europejskich

Opinie partnerów

Gorąco polecam współpracę z Colinssonem. Pełen profesjonalizm i wysoka kultura osobista.

Napisz do nas

Adres

Colinsson Management Services
Wypoczynkowa 2,
87-162, Mierzynek

Kontakt

Mobile: +48 517 791 587
E-mail: biuro@colinsson.com
Find us on facebook

Copyright Colinsson 2021 – Powered by: Design-it | Codebees